Мандрівки європейськими пішохідними шляхами на далекі відстані сприяють вивченню різноманітності природи і ландшафту та міжкультурному обміну. Праліси та інші природні території з особливо цінним біорізноманіттям отримують завдяки екологічному туризму додаткову цінність. Екологічні проекти, які на місцевому рівні займаються збереженням природних територій та проведенням екологічної освіти, пропонують мандрівникам глибоке розуміння цінності природних ресурсів та конфліктів, які при цьому часто виникають.
Неприбуткова організація Оствінд бачить себе в якості ініціатора створення мережі природоохоронних та заповідних територій, раціонального використання лісу, екологічного туризму, екологічної освіти та сталого регіонального розвитку з метою спільної розробки Євролейського пішохідного шляху в праліси.
Першочергово пропонується з'єднати між собою в єдиний пішохідний маршрут букові праліси Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, починаючи пралісами на узбережжі Балтійського моря в Німеччині, пралісами земель Бранденбург, Гессен, Тюрінгія і Баварія, пралісами Шумава в Чехії та Австрії з останнми оригінальними пралісами в Карпатах. Частково цей маршрут проходить в зеленій зоні колишньої прикордонної частини залізної завіси.
Організація Оствінд регулярно запрошує місцевих партнерів на зустрічі для планування та координації маршруту.
Інформацію про проект та його актуальний стан Ви знайдете на нашій інтернетсторінці: